• Kleine lettersMiddelgrote lettersGrote letters
  • Zwart/Wit
  • Help
  • Laat hier de website voorlezen

Actueel

sluitenVerstuur deze pagina

Je naam

Je e-mail


Naam van een vriend(in)

E-mail van een vriend(in)


Home - Actueel - Nieuws - Donna Jacobs voorleeskampioen Eersel

Donna Jacobs voorleeskampioen Eersel

Woensdag 18 januari streden acht schoolkampioenen om de titel Voorleeskampioen van de gemeente Eersel. Uiteindelijk won Donna Jacobs van de St. Jacobusschool, vooral door haar aansprekende en beeldende manier van voorlezen.

Mooie, spannende en droevige verhalen van verschillende schrijvers werden met volle overgave voorgelezen door:
Julia Brouwers (Openbare basisschool ’t Busseltje)
Davide Vacchi (St Janschool)
Maaike van Weegberg (St. Willibrordusschool)
Sietse Lavrijsen (Sinte Lucij)
Lana Willems (Meester Gijbelsschool)
Noortje Fellinger (St. Lambertusschool)
Marlijn Gijsen (Basisschool De Disselboom)
Donna Jacobs (St. Jacobusschool)

Mooi feestje
De deskundige jury had de zware taak om uit deze acht  voorleestalenten de winnaar te kiezen. Het aanwezige publiek kon heerlijk meegenieten.

Daarnaast wist Frans van Alebeek, de presentator van deze middag, op een boeiende en professionele wijze de voorleeswedstrijd  aan elkaar te praten en tot een mooi feestje voor de voorlezers en het publiek te maken.

Het wachten op de uitslag was spannend maar gelukkig  bracht de kleine theatervoorstelling van Noortje Karsmakers, waarbij verschillende bekende boektitels de revue passereden, een mooie afleiding.

De medewerkers van Bibliotheek De Kempen bedanken de voorlezers voor hun enthousiaste inzet en mooie verhalen en wensen Donna  veel succes toe in de halve provinciale finale van de landelijke voorleeswedstrijd.

Zoeken in catalogus

Zoeken in website